Stamboom Abbring » Henderkje Claassens de Groeve (1770-1822)

Persoonlijke gegevens Henderkje Claassens de Groeve 

  • Zij is geboren in het jaar 1770 in Haren.Bron 1
  • Ze werd gedoopt op 18 februari 1770 in Haren.
  • Feit: (tenaamstelling) .
    In de huwelijksakte van Margaretha Abbring onder nummer 6 wordt de moeder van de bruid omschreven als : Hinderika Klaassens. In de overlijdensakte van dochter Margaretha wordt de moeder echter omschreven als: Hinderkien Clasens. In de overlijdensakte van haar man wordt zij echter omschreven als: Henderika Klaassens de Groeve. In het boek van ledematen van de Hervormde gemeente Haren doet zij in juni 1790 belijdenis en daar wordt de naam: Henrica Clasen vermeld. IN haar overlijdensakte wordt zij echter Hinderika de Groeve genoemd.
  • Geloof: ned herv..
    Doet in mei 1790 belijdenis te Haren
  • Woonachtig: .
    In 1822 wonenende Letter 2 Nummer D
  • Zij is overleden op 20 juni 1822 in Haren, zij was toen 52 jaar oud.
    In juni 1790 doet hinderkje belijdenis op 20 jarige leeftijd. Zij is dan al getrouwd met Willem Egbers
    Tijdstip: 09:00
  • Registratie van overlijden op 22 juni 1822.Bron 2
    Willem Egberts Abbring was hierbij getuige.
  • Een kind van Claas Jans de Groeve en Hinderkien Wolters
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2016.

Gezin van Henderkje Claassens de Groeve

Zij is getrouwd met Willem Egberts Abbring.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 16 mei 1790 te Haren, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. Margaretha Abbring  1791-1873 
  2. Klaas Abbring  1796-1840
  3. Egbert Abbring  1801-1857 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderkje Claassens de Groeve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderkje Claassens de Groeve

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderkje Claassens de Groeve

Henderkje Claassens de Groeve
1770-1822

1790
Klaas Abbring
1796-1840

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. volgens belijdenisattest was zij 20 jaar in juni 1790
  2. overlijdensakte 34
  3. dtb

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam De Groeve


De publicatie Stamboom Abbring is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jaap Abbring, "Stamboom Abbring", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbring/I7330.php : benaderd 1 januari 2026), "Henderkje Claassens de Groeve (1770-1822)".