Stamboom Abbenes/Peijpers » Alida Jans Zijlma (1915-> 1963)

Persoonlijke gegevens Alida Jans Zijlma 


Gezin van Alida Jans Zijlma

Zij is getrouwd met Hendrik Willem Kauwen.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1935 te Amsterdam (NH), zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Getuige: Bartholomeus Zijlma,oom + Frederika Johanna van der Linden,behuwdtante

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Jans Zijlma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Jans Zijlma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Jans Zijlma

Gerben Zijlma
1849-1906

Alida Jans Zijlma
1915-> 1963

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Archief :Stadsarchief Amsterdam........Aktenummer :7562
      Akteplaats:Amsterdam (NH)................Reg. Datum :15-07-1915
      Soort Akte:Geboorteakte .................Foto Nummer:3001.jpg, akte 7562
    2. Archief :Stadsarchief Amsterdam........Aktenummer :81
      Akteplaats:Amsterdam (NH)................Reg. Datum :17-04-1935
      Soort Akte:Huwelijksakte.................Foto Nummer:1217_4.jpg, akte 81

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juli 1915 lag tussen 10,6 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 11,9 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
    • De temperatuur op 17 april 1935 lag tussen 2,5 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
      • 11 november » António Egas Moniz voert de allereerste lobotomie uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Zijlma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zijlma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zijlma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zijlma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rene Peijpers, "Stamboom Abbenes/Peijpers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-abbenes/I3001.php : benaderd 9 maart 2026), "Alida Jans Zijlma (1915-> 1963)".