Aarsman » Hermanus de Jong (± 1837-????)

Persoonlijke gegevens Hermanus de Jong 


Gezin van Hermanus de Jong

Hij is getrouwd met Johanna Kompier.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1891 te Zevenhoven.Bron 1

Bruidegom weduwnaar van Pieternella van Spanje bruid weduwe van Nicolaas de Rijk,

Tijdbalk Hermanus de Jong

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hermanus de Jong

Hermanus de Jong
± 1837-????

1891

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksakte Hermanus de Jong (Genlias)
  2. Moeder bruidegom Wilhelmina Wansinck
    Archiefnaam: Rijnlands Midden
    Archieflocatie Rijnlands Midden
    Geboorteplaats: Kamerik
    Geboorteplaats: Nieuwkoop
    Leeftijd: 54
    Soort akte: Huwelijksakte
    Vader bruidegom Joannes de Jong
    Moeder bruid Dora Kool
    Datum: 09-04-1891
    Algemeen Gemeente: Zevenhoven
    Bruid Johanna Kompier
    Deel/Akte: 1
    Nadere informatie Bruidegom weduwnaar van Pieternella van Spanje bruid weduwe van Nicolaas de Rijk
    Leeftijd: 45
    Vader bruid Cornelis Kompier
    Bruidegom Hermanus de Jong
    Aktenummer: 1
    Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
    Gebeurtenissen 9 april 1891

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1891 lag rond de 5,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.

Over de familienaam De Jong

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jong.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jong.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jong (onder)zoekt.

De publicatie Aarsman is opgesteld door E.M.K.Tol (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E.M.K.Tol, "Aarsman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-aarsman/I470.php : benaderd 11 februari 2026), "Hermanus de Jong (± 1837-????)".