Scherek Arbol » Jacob Neumark (1870-1937)

Persoonlijke gegevens Jacob Neumark 

Bron 1
  • Alternatieve naam: Jacob NeumarK
  • Hij is geboren op 15 juli 1870 in Poznan, Wlkp., Poland.

    Fout Let op: Getrouwd (??-??-1832) voordat geboren (15 juli 1870).

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (??-??-1832) lag beneden de 16 jaar (0).

  • Beroepen:
    • tussen 1898 en 1902 in Owner Abraham Neumark, Lederhandlung WholeSale, SchufteFactoryen, 20 SchuhmacherStr, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1914 in businessman, ShoeMakeracherSt 15, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1914 in in Abraham&SiegfriedNeumark, Lederhandlung(ActionLeather)&SchafteFactory, ButtelStr9, Poznan.
    • in het jaar 1931 in businessman, WallStr 31, Wroclaw, Silesia, Poland.
  • Woonachtig:
    • in het jaar 1894: Lederhadlg, SchuhmacherStr 20, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1900: J. in Abraham Neumark, LeatherH &, SchafteFactory, SchuhmacherStr 20, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1910: Businessman, SchuhmacherStr 15, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1917: businessman, SchuhmacherStr 15, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1917: J., Buecherrev., Am Tempel 16, Poznan, Wlkp., Poland.
    • in het jaar 1917: J., LeatherDealer, ButtelStr 9, Poznan, Wlkp., Poland.
  • Hij is overleden op 3 juni 1937 in Wroclaw, Silesia, Poland, hij was toen 66 jaar oud.
  • Een kind van Bernhard Neumark en Albertina Emilie EphraiM

Gezin van Jacob Neumark

(1) Hij is getrouwd met Frieda Lipschitz.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1832.


(2) Hij is getrouwd met Regina Sochaczewiski.

Zij zijn getrouwd op 1 april 1905 te Wreschen, Poznan, Wlkp., Poland, hij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacob Neumark?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacob Neumark

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacob Neumark

Auguste Kempner
± 1800-????
Simon EphraiM
1801-1877

Jacob Neumark
1870-1937

(1) 1832
(2) 1905

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. szukajwarchiwach.pl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juli 1870 lag rond de 26,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 1 april 1905 lag tussen 2,8 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
    • 27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
    • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
  • De temperatuur op 3 juni 1937 lag tussen 2,8 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neumark

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Neumark.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Neumark.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Neumark (onder)zoekt.

De publicatie Scherek Arbol is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Chamove, "Scherek Arbol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/scherek-arbol/I023716.php : benaderd 14 januari 2026), "Jacob Neumark (1870-1937)".