Parenteel Vonder » Klaas Vonder (1911-1912)

Persoonlijke gegevens Klaas Vonder 


Gezin van Klaas Vonder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Vonder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Vonder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Vonder

Jan Stoel
1836-1905
Klaas Vonder
1871-1953
Klaasje Stoel
1868-1930

Klaas Vonder
1911-1912


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Klaas Vonder



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Geboorte register
    2. Inventarisnr.: 1911/83
      : Geboorte
      Archief: Burgerlijke stand
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel (RA Zwolle)
      Gebeurtenissen 27 november 1911
    3. BS Overlijdens register
    4. Inventarisnr.: 1912/38
      Archief: Burgerlijke stand
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel (RA Zwolle)
      Bron Burgerlijke stand - Overlijden
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Algemeen Toegangnr: 123
      Inventarisnr: 9483
      Gemeente: Nieuwleusen
      Soort akte: overlijdensakte
      Aktenummer: 38
      Aangiftedatum: 24-07-1912
      Overledene Klaas Vonder
      Geslacht: M
      Overlijdensdatum: 23-07-1912
      Leeftijd: 0
      Overlijdensplaats: Nieuwleusen
      Vader Klaas Vonder
      Moeder Klaasje Stoel
      Partner
      Nadere informatie geboren te Nieuwleusen; 8 maanden oud
      : Overlijden
      Gebeurtenissen 24 juli 1912

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 november 1911 lag tussen -2,3 °C en 2,8 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
      • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
      • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
      • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
    • De temperatuur op 23 juli 1912 lag tussen 13,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
      • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vonder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vonder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vonder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vonder (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Vonder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Vonder, "Parenteel Vonder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-vonder/I404.php : benaderd 9 januari 2026), "Klaas Vonder (1911-1912)".