Parenteel Vonder » Geesje Vonder (1901-1964)

Persoonlijke gegevens Geesje Vonder 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Geesje Vonder

Zij is getrouwd met Bals Stremmelaar.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1928 te Nieuwleusen, Overijssel, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bronnen 3, 7

Getuigen bij het huwelijk zijn broer van de bruid 9[461]) Hendrik Vonder (22) koopman en zwager van de bruid ([463]) Harm Jan Seine (30) landbouwer. Moeder Klaasje verklaart geen schrijven te hebben geleerd. Na 5 maand huwelijk wordt zoon Gerrit Jan geboren.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. K. Stremmelaar  1931-> 1986
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesje Vonder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesje Vonder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesje Vonder

Jan Stoel
1836-1905
Klaas Vonder
1871-1953
Klaasje Stoel
1868-1930

Geesje Vonder
1901-1964

1928
K. Stremmelaar
1931-> 1986

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Geesje Vonder



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. BS Overlijdens register
    3. Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      Archief: Burgerlijke stand
      Overledene: Bals Stremmelaar
      Geslacht: Man
      Geboorteplaats: Zwolle
      Leeftijd: 66
      Relatie: Geesje Vonder
      Relatiesoort: Partner
      Vader: Gerrit Jan Stremmelaar
      Moeder: Gezina Stoel
      Gebeurtenis: Overlijden
      Datum: dinsdag 22 oktober 1957
      Gebeurtenisplaats: Zwolle
      Documenttype: BS Overlijden
      Erfgoedinstelling: Historisch Centrum Overijssel
      Plaats instelling: Zwolle
      Collectiegebied: Overijssel
      Archief: 0123.1
      Registratienummer: 18906
      Aktenummer: 570
      Registratiedatum: 22 oktober 1957
      Akteplaats: Zwolle
      Inventarisnr.: 1957/570
      Gebeurtenissen 22 oktober 1957
    4. BS Huwelijks register
    5. Archief: Burgerlijke stand
      Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel (RA Zwolle)
      Inventarisnr.: 1928/21
      Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
      Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
      Algemeen Toegangnr: 123
      Inventarisnr: 09352
      Gemeente: Nieuwleusen
      Soort akte: Huwelijksakte
      Aktenummer: 21
      Datum: 24-05-1928
      Bruidegom Bals Stremmelaar
      Leeftijd: 37
      Geboorteplaats: Zwolle
      Bruid Geesje Vonder
      Leeftijd: 26
      Geboorteplaats: Nieuwleusen
      Vader bruidegom Gerrit Jan Stremmelaar
      Moeder bruidegom Gezina Stoel
      Vader bruid Klaas Vonder
      Moeder bruid Klaasje Stoel
      Nadere informatie beroep Bg.: machinist; beroep vader Bd.: brugwachter
      Gebeurtenissen 24 mei 1928
    6. Persoonskaart van Klaas Vonder
    7. Akte: 26
      Vergel. datum: 20-10-1938
      Achterkant (J/N): J (4 kinderen)
      Gebeurtenissen rond 2 maart 1996
    8. Grafsteen van Geesje Vonder en Bals Stremmelaar
    9. Fotonr.: 359289
      Bron: www.online-begraafplaatsen.nl
      Naam begraafplaats: Begraafplaats Bergklooster
      Foto (J/N): J
      Familiegraf B. STREMMELAAR
      Naam Bals STREMMELAAR
      geboren 06-12-1890
      overleden 22-10-1957
      leeftijd 66
      echtgeno(o)t(e)
      opmerking
      Naam Geesje VONDER
      geboren 16-08-1901
      overleden 27-09-1964
      leeftijd 63
      echtgeno(o)t(e) STREMMELAAR
      opmerking
      Grafnr.: 1P004
      Straatnaam: Bergkloosterweg 92 8034 PS Zwolle
      Gebeurtenissen 1 oktober 2011
    10. BS Geboorte register
    11. Archiefnaam: Historisch Centrum Overijssel
      : Geboorte
      Archief: Burgerlijke stand
      Inventarisnr.: 1901/52
      Gebeurtenissen 17 augustus 1901
    12. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1901 lag tussen 8,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (55%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 8 juli » Oprichting van de Peruviaanse voetbalclub Club Sportivo Cienciano.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 24 mei 1928 lag tussen 1,9 °C en 13,0 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
      • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
      • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
      • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
    • De temperatuur op 27 september 1964 lag tussen 6,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 8,9 uur zonneschijn (75%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 9 februari » Zeventig miljoen kijkers zien in de Ed Sullivan Show het eerste optreden van The Beatles op de Amerikaanse televisie.
      • 12 februari » Oprichting van de Belgische volleybalclub Knack Roeselare.
      • 19 mei » Oprichting van het Secretariaat voor de niet-Christenen van de Romeinse Curie door paus Paulus VI en benoeming van kardinaal Paolo Marella tot president.
      • 6 juni » The Beatles geven het tweede van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
      • 24 juli » Oprichting van de Venezolaanse voetbalclub Carabobo Fútbol Club onder de naam is Valencia FC.
      • 28 november » Lancering van Mariner 4, het eerste ruimtetuig dat langs Mars vliegt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vonder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vonder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vonder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vonder (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Vonder is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Vonder, "Parenteel Vonder", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-vonder/I397.php : benaderd 28 februari 2026), "Geesje Vonder (1901-1964)".