De temperatuur op 2 maart 1956 lag tussen 6,5 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 5,0 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (15%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
19 april » Prins Rainier III van Monaco trouwt met de Amerikaanse actrice Grace Kelly, die voortaan als "Prinses Gracia" door het leven mag gaan..
4 mei » Koningin Juliana onthult het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam.
15 juni » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst.
15 juni » Technische Universiteit Eindhoven opgericht
13 november » Het Hooggerechtshof van de Verenigde Staten beslist dat rassenscheiding ongrondwettig is.
Dag van overlijden 25 november 2013
De temperatuur op 25 november 2013 lag tussen 3,1 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (42%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
21 januari » De Nederlandse minister van financiën Jeroen Dijsselbloem wordt gekozen tot voorzitter van de Eurogroep. Hij volgt de Luxemburger Jean-Claude Juncker op.
28 januari » Franse en Malinese troepen heroveren de historische stad Timboektoe op de islamitische beweging Ansar Dine.
8 juni » Serena Williams wint het damesenkelspel op Roland Garros 2013 (vrouwen). Zij verslaat in de finale titelverdedigster Maria Sjarapova.
11 juli » Bij een botsing tussen twee bussen in Oekraïne komen minstens acht mensen om het leven en raken 27 anderen verwond.
15 juli » Spanje biedt Bolivia excuses aan voor het afsluiten van zijn luchtruim voor een vlucht van Evo Morales. Dat gebeurde op 2 juli omdat werd verondersteld dat de Boliviaanse president, op de terugweg vanuit Moskou, de klokkenluider Edward Snowden aan boord had.
10 november » Een leidster van een Zuid-Afrikaans weeshuis met aidswezen wordt aangehouden, omdat ze twintig kinderen zou hebben vergiftigd in een buitenwijk van Pretoria.
Dag van begraven 29 november 2013
De temperatuur op 29 november 2013 lag tussen 5,4 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
9 juni » De Spanjaard Rafael Nadal wint het herenenkelspel op Roland Garros. Hij verslaat in de finale zijn landgenoot David Ferrer.
4 juli » Zeker zes Amerikaanse vliegmaatschappijen annuleren meer dan veertig vluchten van en naar Mexico-Stad en Toluca wegens de actief geworden Mexicaanse vulkaan Popocatépetl.
15 augustus » Zestien scholen in een arme voorstad van Kaapstad sluiten voor twee dagen hun deuren vanwege het oplaaien van een bendeoorlog. Leraren durven niet meer naar hun werk.
10 september » Het Roemeense parlement geeft toestemming voor het afmaken van zwerfhonden die niet binnen twee weken door hun eigenaar worden opgehaald.
28 oktober » West-Europa wordt getroffen door de zwaarste storm sinds 1990. In Groot-Brittannië en Duitsland vallen vijf doden, in Nederland drie en in Denemarken één. In Lauwersoog wordt een windstoot van 152 km/u geregistreerd.
19 november » Het Gibraltarees voetbalelftal speelt in Faro de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het duel tegen Slowakije eindigt in 0-0.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan Cornelis van Rijn, "Parenteel Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-rijn/I4587.php : benaderd 1 februari 2026), "Willem van Rijn (1956-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.