Parenteel Van Rijn » Ingetje Marie Sierat (1920-2007)

Persoonlijke gegevens Ingetje Marie Sierat 


Gezin van Ingetje Marie Sierat

Zij is getrouwd met Maarten van Rijn.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1947 te Katwijk, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Andries van Rijn  1950-2012

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ingetje Marie Sierat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ingetje Marie Sierat

Ingetje Marie Sierat
1920-2007

1947

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 februari 1920 lag tussen 1,4 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
    • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
    • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 9 oktober 1947 lag tussen 8,6 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 14 maart » Jean-Marie Happart, Belgisch politicus
    • 14 maart » José Happart, Belgisch politicus
    • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
    • 11 juli » De Exodus 1947 vertrekt uit Frankrijk naar Palestina.
    • 7 oktober » Bisschopswijding van Antonius Hanssen, bisschop-coadjutor van Roermond.
  • De temperatuur op 23 november 2007 lag tussen 0,6 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Officiële opening van de Ricoh Arena, een voetbalstadion in Coventry.
    • 2 maart » Tijdens de EK indooratletiek in Birmingham wint de Nederlander Gregory Sedoc de gouden medaille op de 60 meter horden, één honderdste seconde vóór zijn landgenoot Marcel van der Westen.
    • 6 april » In Epcot wordt de attractie Gran Fiesta Tour Starring The Three Caballeros geopend.
    • 28 april » Opening van BMO Field, ook wel National Soccer Stadium genoemd, een voetbalstadion in de Canadese stad Toronto.
    • 13 september » Rita Verdonk wordt door fractievoorzitter Mark Rutte uit de Tweede Kamerfractie van de VVD gezet.
    • 30 september » Duitsland wint het vijfde WK voetbal voor vrouwen door Brazilië (2-0) in de finale te verslaan en zo de titel te prolongeren.
  • De temperatuur op 28 november 2007 lag tussen 4,7 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Wielrenner Levi Leipheimer wint de tweede editie van de Ronde van Californië.
    • 11 maart » In de Utrechtse wijk Ondiep wordt een man doodgeschoten door een motoragent. Vervolgens waren er rellen in de wijk, waarbij de wijk meermalen werd afgesloten.
    • 15 juni » Begin van de vijfdaagse slag bij Chora in Afghanistan.
    • 19 juli » Begin van de Zuid-Koreaanse gijzelcrisis in Afghanistan
    • 26 juli » Zwarte dag in de Tour de France: Michael Rasmussen, koploper en drager van de gele trui, moet na een leugen over zijn verblijfplaats de ronde verlaten.
    • 12 september » De NOS begint met het uitzenden van alle journaals, sport- en evenementenprogramma's in breedbeeld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sierat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sierat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sierat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sierat (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Cornelis van Rijn, "Parenteel Van Rijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-van-rijn/I2203.php : benaderd 27 januari 2026), "Ingetje Marie Sierat (1920-2007)".