Parenteel Sint » Aagtje Sint (1881-1957)

Persoonlijke gegevens Aagtje Sint 


Gezin van Aagtje Sint

Zij is getrouwd met Cornelis Nicolaas Bruin.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk





Zij zijn getrouwd op 7 september 1902 te Wormerveer, zij was toen 21 jaar oud.


Tijdbalk Aagtje Sint

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagtje Sint

Cornelis Sint
1841-1898

Aagtje Sint
1881-1957

1902

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1881 lag rond de 12,9 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 2 juli » President James Garfield van de VS wordt neergeschoten door Charles J. Guiteau. Hij overlijdt uiteindelijk op 19 september 1881 aan bloedvergiftiging.
      • 23 juli » De 5-jarige Johannes Huibers, later bisschop van Haarlem, legt de eerste steen van het Centraal Station te Amsterdam.
      • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
      • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
    • De temperatuur op 7 september 1902 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (42%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 23 augustus » Bij Herwijnen slaat een bootje om met passagiers voor een voor anker liggend stoomschip, vijf van de tien opvarenden verdrinken.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
      • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
      • 14 december » Eerste telegraafkabel gelegd onder de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 23 november 1957 lag tussen 2,1 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (36%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
      • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
      • 16 mei » Encycliek Invicti Athletae van Paus Pius XII over de Heilige Andrea Bobola.
      • 7 september » Laatste Jip en Janneke-verhaal verschijnt in Het Parool.
      • 6 december » De eerste poging van de Verenigde Staten om een kunstmaan te lanceren mislukt, waarbij het lanceerplatform wordt opgeblazen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sint

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sint.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sint.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sint (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Sint is opgesteld door R.A. Sint (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R.A. Sint, "Parenteel Sint", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-sint/I1049.php : benaderd 1 januari 2026), "Aagtje Sint (1881-1957)".