Parenteel Schrier » Marinus Geelhoed

Persoonlijke gegevens Marinus Geelhoed 


    Gezin van Marinus Geelhoed

    Hij had een relatie met Jerina van der Weele.


    Kind(eren):

    1. Huibregt Geelhoed  1867-1926 
    2. Janna Geelhoed  1875-1951 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Geelhoed?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Geelhoed

    Marinus Geelhoed
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Geelhoed

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geelhoed.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geelhoed.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geelhoed (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I60271.php : benaderd 13 januari 2026), "Marinus Geelhoed".