Parenteel Schrier » Jan Hendrik de Zwarte (1901-1965)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik de Zwarte 


Gezin van Jan Hendrik de Zwarte

Hij is getrouwd met Jacoba Janna Koster.

Zij zijn getrouwd op 23 maart 1927 te Wissenkerke, hij was toen 26 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. de Zwarte  1928-1928

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik de Zwarte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik de Zwarte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik de Zwarte


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jan Hendrik de Zwarte



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. isis, akte 2
    2. WWW, akte 25
    3. isis, akte 5

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 februari 1901 lag tussen -12,9 °C en -2,5 °C en was gemiddeld -6,2 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (79%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
      • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
      • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
    • De temperatuur op 23 maart 1927 lag tussen 8,2 °C en 14,8 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 10,5 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
      • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • De temperatuur op 22 december 1965 lag tussen 2,6 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koningin Juliana opent de Van Brienenoordbrug over de Nieuwe Maas.
      • 30 maart » Vietnamoorlog: een autobom ontploft voor de Amerikaanse ambassade in Saigon, 22 mensen komen om, 183 raken gewond.
      • 24 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Clube Desportivo Mafra.
      • 1 juni » Ontdekking van de kosmische achtergrondstraling door Arno Allan Penzias en Robert Woodrow Wilson; deze ontdekking bevestigt de theorie van de oerknal.
      • 28 juni » Het eerste commerciële telefoongesprek via de satelliet vindt plaats tussen Europa en Amerika.
      • 15 december » Lancering van de bemande Gemini 6A. Gemini 6A heeft een rendez-vous met Gemini 7, de eerste in de geschiedenis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Zwarte


    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I55483.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Hendrik de Zwarte (1901-1965)".