Parenteel Schrier » Jacobus van Splunder

Persoonlijke gegevens Jacobus van Splunder 


    Gezin van Jacobus van Splunder

    Hij had een relatie met Krina de Oude.


    Kind(eren):

    1. Lena van Splunder  1869-1947 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van Splunder?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Jacobus van Splunder

    Jacobus van Splunder
    ????-



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Splunder


    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I53926.php : benaderd 15 januari 2026), "Jacobus van Splunder".