Parenteel Schrier » Pieternella Jacoba Roose (1904-)

Persoonlijke gegevens Pieternella Jacoba Roose 


Gezin van Pieternella Jacoba Roose

Zij is getrouwd met Johannes Louwerse.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1925 te Serooskerke, zij was toen 20 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieternella Jacoba Roose?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieternella Jacoba Roose

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieternella Jacoba Roose

Pieternella Jacoba Roose
1904-

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Pieternella Jacoba Roose



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. isis, akte 54
    2. isis, akte 4

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 september 1904 lag tussen 9,7 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Japan valt Rusland aan; begin van de Russisch-Japanse Oorlog.
      • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
      • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
      • 16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
      • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
      • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • De temperatuur op 13 mei 1925 lag tussen 3,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
      • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
      • 7 juli » Oprichting van de Belgische voetbalclub Koninklijke White Star Club Lauwe.
      • 16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
      • 30 oktober » John Logie Baird schiet in Londen de eerste tv-beelden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Roose

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roose.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roose.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roose (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I52416.php : benaderd 18 januari 2026), "Pieternella Jacoba Roose (1904-)".