Parenteel Schrier » Neeltje Geertruida Schrier (1912-)

Persoonlijke gegevens Neeltje Geertruida Schrier 


Gezin van Neeltje Geertruida Schrier

Zij is getrouwd met Jasper Waterman.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1937 te Waarde, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Geertruida Schrier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Geertruida Schrier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Geertruida Schrier

Omer Schrier
1833-1893

Neeltje Geertruida Schrier
1912-

1937

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Neeltje Geertruida Schrier



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WWW, akte 2
    2. WWW, akte 10

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 januari 1912 lag tussen -1,4 °C en 4,2 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
      • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
      • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 10 juni 1937 lag tussen 15,4 °C en 30,9 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (73%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
      • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
      • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
      • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
      • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
      • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Carlos Quirino, Filipijns schrijver († 1999)
    • 1912 » Tillie Olsen, Amerikaans schrijfster, dichteres, vakbondsactiviste en feministe († 2007)
    • 1913 » Lex Metz, Nederlands fotograaf, grafisch ontwerper en illustrator († 1986)
    • 1914 » Dick van Rijn, Nederlands sportverslaggever († 1996)
    • 1914 » Emmy Andriesse, Nederlands fotograaf en verzetsstrijder († 1953)
    • 1914 » Lucien Van Nuffel, Belgisch atleet, voetballer en voetbalscheidsrechter (overleden in 1980)

    Over de familienaam Schrier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schrier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schrier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schrier (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I167505.php : benaderd 21 februari 2026), "Neeltje Geertruida Schrier (1912-)".