Parenteel Schrier » Elizabeth van der Weele (1907-)

Persoonlijke gegevens Elizabeth van der Weele 


Gezin van Elizabeth van der Weele

Zij is getrouwd met Elias Maas.

Zij zijn getrouwd op 28 mei 1931 te Colijnsplaat, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth van der Weele?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth van der Weele

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth van der Weele

Janna Blok
1843-1919
Janna Stokman
1868-1933

Elizabeth van der Weele
1907-

1931

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Elizabeth van der Weele



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WWW, akte 56
    2. WWW, akte 8

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 december 1907 lag tussen 5,2 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 2,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
      • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • De temperatuur op 28 mei 1931 lag tussen 11,5 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 8 februari » Bij het tweede zelfstandige wereldkampioenschap ijshockey in Polen prolongeert Canada de wereldtitel door ook de laatste wedstrijd in de finaleronde - tegen de Verenigde Staten - winnend af te sluiten: 2-0.
      • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
      • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
      • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
      • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
      • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Weele


    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I164502.php : benaderd 13 januari 2026), "Elizabeth van der Weele (1907-)".