Parenteel Schrier » Frans Adriaan Bout (1913-)

Persoonlijke gegevens Frans Adriaan Bout 


Gezin van Frans Adriaan Bout

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 18 oktober 1939 te Amsterdam, hij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Adriaan Bout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Adriaan Bout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Adriaan Bout


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Frans Adriaan Bout



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. militieregister
    2. WWW, akte S7, 92

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 april 1913 lag tussen 2,3 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 11,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 29 mei » In Parijs gaat het ballet Le Sacre du printemps van Igor Stravinsky in première.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
    • De temperatuur op 18 oktober 1939 lag tussen 6,2 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 6,0 mm neerslag gedurende 2,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
      • 2 maart » Kardinaal Eugenio Pacelli wordt op zijn 63ste verjaardag gekozen tot Paus Pius XII.
      • 3 september » Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk verklaren de oorlog aan nazi-Duitsland.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 10 september » Canada verklaart Duitsland de oorlog.
      • 11 oktober » Manhattanproject: president Franklin D. Roosevelt wordt gevraagd snel de atoombom te laten ontwikkelen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bout

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bout.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bout.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bout (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I164182.php : benaderd 2 maart 2026), "Frans Adriaan Bout (1913-)".