Parenteel Schrier » Jannetje Cornelia van der Vlist (1914-)

Persoonlijke gegevens Jannetje Cornelia van der Vlist 


Gezin van Jannetje Cornelia van der Vlist

Zij is getrouwd met Carel Pieter van den Driesche.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1938 te Rotterdam, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2


Notities over Jannetje Cornelia van der Vlist

gewettigd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Cornelia van der Vlist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Cornelia van der Vlist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Cornelia van der Vlist


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jannetje Cornelia van der Vlist



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WWW, akte 1005
    2. WWW, akte 2516

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 januari 1914 lag tussen -11,6 °C en -0,4 °C en was gemiddeld -6,1 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • De temperatuur op 22 juni 1938 lag tussen 8,3 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 21 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië in het Apostolisch Vicariaat Pontianak en de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin.
      • 26 mei » Eerste uitzending van de AVRO-quiz Hersengymnastiek.
      • 19 juni » Italië wint in Frankrijk de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 4-2 te verslaan.
      • 13 juli » Op de Veluwe wordt het Kröller-Müller Museum geopend.
      • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
      • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Vlist


    De publicatie Parenteel Schrier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jaap van Tuyll, "Parenteel Schrier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier/I159533.php : benaderd 2 februari 2026), "Jannetje Cornelia van der Vlist (1914-)".