Parenteel Lubberman » Carolina Hendrica Laurentia ten Horn (1915-)

Persoonlijke gegevens Carolina Hendrica Laurentia ten Horn 


Gezin van Carolina Hendrica Laurentia ten Horn


Tijdbalk Carolina Hendrica Laurentia ten Horn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina Hendrica Laurentia ten Horn

Carolina Hendrica Laurentia ten Horn
1915-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Carolina Hendrica Laurentia ten Horn



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 augustus 1915 lag tussen 13,9 °C en 22,7 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Sewraam Rambaran Mishre, Surinaams politicus († 1964)
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ten Horn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ten Horn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ten Horn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ten Horn (onder)zoekt.

    De publicatie Parenteel Lubberman is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    wijlen Harry Lubberman, "Parenteel Lubberman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman/I2415.php : benaderd 7 januari 2026), "Carolina Hendrica Laurentia ten Horn (1915-)".