Parenteel Lubberman » Petrus Johannes "Peet" Geling (1921-1983)

Persoonlijke gegevens Petrus Johannes "Peet" Geling 


Gezin van Petrus Johannes "Peet" Geling

Hij is getrouwd met Egberdina Maria Voorhorst.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1947 te Heeten, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Egberdina Maria Geling  1950-2018 
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)


Tijdbalk Petrus Johannes "Peet" Geling

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Petrus Johannes "Peet" Geling



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 september 1921 lag tussen 7,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SV Ommoord.
    • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
    • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
  • De temperatuur op 9 april 1947 lag tussen 1,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 7,3 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 28 januari » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Cova Piedade.
    • 10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
    • 21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
    • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.
  • De temperatuur op 30 september 1983 lag tussen 10,2 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (17%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Ontslag van de Nederlander Lambert van Heygen als bisschop van Doumé en benoeming tot bisschop van Bertoua in Kameroen.
    • 23 juni » Geboorte van de eerste Belgische reageerbuisbaby.
    • 15 juli » In Tokyo Disneyland wordt de attractie Snow White's Scary Adventures geopend.
    • 25 september » Guerrillastrijders van het FMNL veroveren de stad Tenancingo in El Salvador.
    • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.
    • 21 december » Tot ontzetting van Nederland wint naaste concurrent Spanje in Sevilla met 12-1 van laagvlieger Malta. Oranje is daardoor op doelsaldo uitgeschakeld voor deelname aan het EK voetbal 1984.
  • De temperatuur op 4 oktober 1983 lag tussen 13,4 °C en 26,5 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Ivan Lendl lost Jimmy Connors na twee weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, en wordt de zesde aanvoerder van die lijst na Ilie Năstase, John Newcombe, Björn Borg, Jimmy Connors en John McEnroe.
    • 21 april » De Wageningse band Toontje Lager ontvangt een Gouden Harp.
    • 20 augustus » In Amsterdam steekt een 16-jarige skinhead de 15-jarige Kerwin Duinmeijer neer. Kerwin overlijdt een dag later in het ziekenhuis.
    • 15 september » In Sri Lanka wordt de op 25 juli ingesteld avondklok weer opgeheven.
    • 24 november » In Arnhem wordt Loesje opgericht.
    • 19 december » De Nederlandse alt Aafje Heynis besluit plotseling haar loopbaan te beëindigen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geling

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geling.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geling.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geling (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lubberman is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
wijlen Harry Lubberman, "Parenteel Lubberman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman/I1238.php : benaderd 5 februari 2026), "Petrus Johannes "Peet" Geling (1921-1983)".