De temperatuur op 27 mei 1926 lag tussen 9,9 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,1 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
19 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Sogndal Idrettslag, het latere Sogndal Fotball.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
26 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Fiorentina.
26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
Dag van overlijden 26 maart 2010
De temperatuur op 26 maart 2010 lag tussen 7,9 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
12 maart » Wouter Bos (PvdA) trekt zich terug uit de landelijke politiek. Hij wil meer tijd besteden aan zijn gezin.
25 maart » De politie in Venezuela houdt directeur Guillermo Zuloaga van Globovision korte tijd vast. President Hugo Chávez beschuldigt de nieuwszender van "mediaterrorisme".
6 mei » AFC Ajax verslaat Feyenoord in de finale van de KNVB beker.
22 mei » Air India Express-vlucht 812 stort in India neer. Er vallen 158 doden.
19 juni » Huwelijk van kroonprinses Victoria van Zweden en Daniel Westling in Stockholm.
11 augustus » Aanvaller Robbie Keane speelt tegen Argentinië zijn honderdste interland voor het Iers voetbalelftal.
Dag van crematie 1 april 2010
De temperatuur op 1 april 2010 lag tussen 2,5 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (53%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
11 januari » Nadat hij schuld bekend heeft aan de moord op Shana Appeltans en Kevin Paulus, bekent Ronald Janssen ook de moord op de studente Annick Van Uytsel in 2007.
4 februari » Het beeldhouwwerk L'Homme qui marche I van Alberto Giacometti wordt in Londen verkocht voor 65 miljoen pond sterling, het hoogste bedrag ooit voor een geveild kunstwerk.
15 februari » In Buizingen bij Halle botsen twee treinen van de NMBS. Hierbij komen 18 mensen om het leven.
19 juli » Desi Bouterse wordt verkozen tot president van Suriname.
16 augustus » Merab Zjordania wordt de nieuwe eigenaar van SBV Vitesse uit Arnhem.
14 november » Sebastian Vettel wint de Grand Prix Formule 1 van Abu Dhabi 2010 en wordt mede daardoor de jongste wereldkampioen formule 1.
Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geling.
Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geling (onder)zoekt.
De publicatie Parenteel Lubberman is opgesteld door wijlen Harry Lubberman (zoals aangegeven in de digitale, genealogische nalatenschap blijft deze publicatie online, contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: wijlen Harry Lubberman, "Parenteel Lubberman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman/I1227.php : benaderd 18 januari 2026), "Jozephus Hermannus "Jos" Geling (1926-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.