Haar geboorte of doop is niet in Holten geregistreerd. Gezien het jaar dat ze trouwt en nog een kind krijgt (1790) zal ze ca. 1745 geboren moeten zijn. Zij is ook vermeld bij de VT 1748 Markelo, wonende bij haar ouders.
(1) Zij is getrouwd met Philips (Jansen) Bieleman-Schoolderman.
Toestemming voor het huwelijk is 16 oktober 1768 verkregen te Holten.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 13 november 1768 te Holten, zij was toen 23 jaar oud.In 1768 is Philip Bielderman/Schoolderman weduwnaar en het echtpaar blijft aan "Roelofs" op de Langestraat wonen. Hier woont Philip ook bij zijn eerste huwelijk. Voor 03-02-1775 (geb.kind) wonen ze op de Borkeld en wordt hun onderkomen aangeduid als aan "Philips in de hut op den Borkel". Later staat deze 'katerstede' bekend als "Flippus", "Philips" of "Flips".
Bron: Oudheidkamer Holten.
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Gerrit Goosen.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 30 juli 1786 te Holten, zij was toen 41 jaar oud.
In 1786 is Gerrit Goozen weduwnaar van wijlen Janna Wolferink uit Rijssen. (Dit huwelijk was gesloten op 12-01-1766 te Rijssen) Gerrit woont in 1786 in Rijssen en het nieuwe echtpaar heeft ook in Rijssen gewoond.
Kind(eren):
Persoon 10555 en 30559. Maria Jansen woont/werkt voor haar huwelijk aan "Struik" op de Langestraat. Bij haar ondertrouw is ze de dochter van 'Jan Hendriks aan de "Witten" op de Borkeld'.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Maria (Jansen) Witten | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1768 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1786 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gerrit Goosen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.