Parenteel Lavarne » Johanna Maria Klunder (1920-2017)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Klunder 

  • Zij is geboren op 6 juli 1920.
  • Zij is overleden op 13 februari 2017, zij was toen 96 jaar oud.
  • Zij is begraven in Joppe.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 augustus 2024.

Gezin van Johanna Maria Klunder

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes Groot Koerkamp.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Klunder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juli 1920 lag tussen 9,9 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 26 juli » Frankrijk trekt de hoofdstad van Syrië binnen om Feisal te verdrijven.
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 13 februari 2017 lag tussen -1,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 29 januari » In de Roemeense hoofdstad Boekarest protesteren meer dan 50.000 mensen tegen de aangekondigde versoepeling van de anticorruptiewetgeving.
    • 20 augustus » Met 1749 dagen is het Kabinet Rutte II, het langstzittende kabinet van na de Tweede Wereldoorlog.
    • 11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
    • 8 oktober » Het Duits voetbalelftal wint ook de tiende en laatste WK-kwalificatiewedstrijd, ditmaal van Azerbeidzjan, en is met 43 goals het meest trefzekere Europese land ooit in een kwalificatiereeks. Spanje (42 doelpunten in aanloop naar het EK van 2000) raakt het record kwijt.
    • 5 november » In Sutherland Springs in Texas komen 27 personen om bij een schietincident in de kerk.
    • 10 december » Voetbaltrainers Peter Bosz bij Borussia Dortmund en Albert Stuivenberg bij Racing Genk zijn ontslagen bij hun club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klunder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klunder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klunder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klunder (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I81782.php : benaderd 28 februari 2026), "Johanna Maria Klunder (1920-2017)".