Parenteel Lavarne » Hendrika Johanna Blankvoort (1826-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika Johanna Blankvoort 

  • Zij is geboren in het jaar 1826 in Borculo.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 juli 2024.

Gezin van Hendrika Johanna Blankvoort

(1) Zij is getrouwd met Christiaan Holstege.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 23 april 1852 te Laren, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Grietjen Holstege  1856-????


(2) Zij is getrouwd met Albert Flierman.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 14 december 1865 te Laren, zij was toen 39 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Egberdina Flierman  1866-???? 


Notities over Hendrika Johanna Blankvoort

Dochter van Hendrik Jan Blankvoort en Egberdina Dieperink.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Johanna Blankvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Johanna Blankvoort

Hendrika Johanna Blankvoort
1826-????

(1) 1852
(2) 1865

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 december 1865 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 10 juni » Wereldpremière van de opera Tristan en Isolde van Richard Wagner in het Nationaltheater te München.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.

Over de familienaam Blankvoort


De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I78744.php : benaderd 22 januari 2026), "Hendrika Johanna Blankvoort (1826-????)".