De temperatuur op 27 oktober 1918 lag tussen 5,2 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 maart » Verheffing van de Apostolische prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Nederlands-Borneo.
23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
Dag van overlijden 20 mei 2011
De temperatuur op 20 mei 2011 lag tussen 4,0 °C en 21,2 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 11,5 uur zonneschijn (72%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
8 januari » De Amerikaanse Democratische afgevaardigde Gabrielle Giffords wordt tijdens een politieke bijeenkomst in Tucson in de staat Arizona in het hoofd geschoten en ligt in kritieke toestand in het ziekenhuis. Zes andere slachtoffers overlijden, waaronder John Roll, een hoge rechter.
25 januari » Begin van het protest tegen president Hosni Moebarak in Egypte.
10 februari » Parlementsleden in Venezuela gaan met elkaar op de vuist, als de socialist Henry Ventura probeert oppositielid Alfonso Marquina weg te duwen achter het spreekgestoelte.
26 februari » Omloop Het Nieuwsblad wordt gewonnen door de Nederlandse wielrenner Sebastian Langeveld.
28 mei » De eerste uitzending van de 100% NL Top 10 op radiozender 100% NL.
11 december » Het nieuwe station Sassenheim wordt geopend aan de Schiphollijn tussen station Nieuw-Vennep en station Leiden Centraal.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I78006.php : benaderd 22 januari 2026), "Trijntje Sjoukje Molenmaker (1918-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.