Parenteel Lavarne » Cornelia Pellen (1874-1923)

Persoonlijke gegevens Cornelia Pellen 

  • Hij is geboren in het jaar 1874 in Heerewaarden.
  • Hij is overleden op 8 november 1923 in Ruurlo, hij was toen 49 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 oktober 2023.

Gezin van Cornelia Pellen

Hij is getrouwd met Gradus van der Meij.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 september 1921 te Ruurlo, hij was toen 47 jaar oud.

22.09.1921 aktenr. 16 CORNELIA PELLEN, 47 j., geb. Heerenwaarden, (weduwe van Teunis Wijland), dr. van Hermanus Pellen en Eske van Duinen, met
GRADUS VAN DER MEIJ, 68 j., geb. Gorssel, (weduwnaar van Johanna Dommerhold), zn. van Jan Willem van der Meij en Hendrika Buitenweerd

Notities over Cornelia Pellen

Dochter van Hermanus Pellen en Erke van Duinen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Pellen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 november 1923 lag tussen -1,6 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 6,6 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
    • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pellen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pellen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pellen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pellen (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I75779.php : benaderd 18 januari 2026), "Cornelia Pellen (1874-1923)".