Parenteel Lavarne » Hentje Reussink (1914-1944)

Persoonlijke gegevens Hentje Reussink 


Gezin van Hentje Reussink

Zij is getrouwd met Antonij Bielderman.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Annie Bielderman  1940-1944
  2. Reinier Bielderman  1941-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hentje Reussink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hentje Reussink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hentje Reussink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1914 lag tussen 12,5 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Halmstads BK.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 1 augustus » Duitsland, als verdragsgenoot van Oostenrijk-Hongarije, verklaart Rusland de oorlog en valt Luxemburg binnen.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 6 november 1944 lag tussen 4,4 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De door de Duitsers bezette Estische hoofdstad Tallinn raakt door een Sovjetbombardement zwaar beschadigd. Er vallen ca. 600 doden.
    • 13 april » Crash van een B-17 bommenwerper te Berismenil (La roche en ardenne)
    • 6 juni » Tweede Wereldoorlog: D-Day in Normandië.
    • 20 juni » Het Japans vliegdekschip Hiyo wordt tijdens de Slag in de Filipijnenzee door torpedobommenwerpers van het Amerikaans vliegdekschip Belleau Wood tot zinken gebracht.
    • 23 augustus » In Warnsveld wordt een temperatuur van 38,6°C gemeten; de hoogste dagtemperatuur ooit sinds het begin van de metingen in Nederland. Pas in 2019 werd dit record verbroken.
    • 17 december » Task Force 38 komt terecht in een tropische storm (Typhoon Cobra). Er vallen meer dan 790 slachtoffers, naast schade aan de schepen gaan ook 3 torpedojagers en meer dan 140 toestellen verloren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Renaat Braem, Vlaams-Belgisch architect († 2001)
  • 1913 » Jan Ekier, Pools pianist en componist († 2014)
  • 1914 » Robert Herman, Amerikaans natuurkundige († 1997)
  • 1915 » Ingrid Bergman, Zweeds actrice († 1982)
  • 1916 » Leo Horn, Nederlands voetbalscheidsrechter († 1995)
  • 1918 » Clemens Roothaan, Nederlands-Amerikaans natuurkundige en informaticus († 2019)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reussink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Reussink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Reussink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Reussink (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I51266.php : benaderd 14 februari 2026), "Hentje Reussink (1914-1944)".