Parenteel Lavarne » Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken (1732-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken 


Gezin van Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken

Hij is getrouwd met Janna (Arents) Flits.

Toestemming voor het huwelijk is 8 juni 1755 verkregen te Holten.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 13 juli 1755 te Holten, hij was toen 22 jaar oud.

Het echtpaar krijgt voor hun huwelijk een kind en laten deze dopen vanuit "de Flits", waar ze bij inwonen. Tussen 27-04-1755 en 10-11-1757 stichten ze een nieuwe katerstede die " 't Nieuwhuis bij de Cappe" of "Huisken" wordt genoemd. Beiden zijn op 01-01-1775 lidmaat van de kerk aan "Huiskes".

Kind(eren):

  1. Jenneken Hendriks  1766-1810


Notities over Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken

Persoon 2397. Alias Gerrits (1755), later Huiske(n). Hendrik woont voor zijn huwelijk aan "Nieuw Meijer" in Espelo.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pinkert-Huisken


De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I4988.php : benaderd 1 februari 2026), "Hendrik (Gerrits) Pinkert-Huisken (1732-????)".