Parenteel Lavarne » Willemina Zweerzina Klein Nulent (1920-)

Persoonlijke gegevens Willemina Zweerzina Klein Nulent 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Willemina Zweerzina Klein Nulent

Zij is getrouwd met Gerrit Jan Pardijs.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 29 maart 1946 te Gorssel, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Zweerzina Klein Nulent?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Zweerzina Klein Nulent

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Zweerzina Klein Nulent

Willemina Zweerzina Klein Nulent
1920-????

1946

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Willemina Zweerzina Klein Nulent



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1920 lag tussen 11,2 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 12,7 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Quick Boys.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
    • 31 oktober » Treinongeval in Borne (1 dode en 4 gewonden).
    • 8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
  • De temperatuur op 29 maart 1946 lag tussen 5,2 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
    • 22 juli » 91 personen komen in Jeruzalem om het leven bij de bomaanslag op het Koning Davidhotel.
    • 11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
    • 5 december » New York wordt verkozen tot permanente zetel van de Verenigde Naties.
    • 19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
    • 31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1916 » Phil Cade, Amerikaans autocoureur († 2001)
  • 1917 » Ad Moons, Nederlands atleet († 2009)
  • 1917 » Gottfried Honegger (98), Zwitsers schilder, beeldhouwer en graficus († 2016)
  • 1919 » Lo de Ruiter, Nederlands ambtenaar, politicus, (omroep)bestuurder en publicist († 2008)
  • 1919 » Oberdan Cattani, Braziliaans voetbaldoelman († 2014)
  • 1921 » Dennis Taylor, Brits autocoureur († 1962)

Over de familienaam Klein Nulent


De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I49019.php : benaderd 1 februari 2026), "Willemina Zweerzina Klein Nulent (1920-)".