Parenteel Lavarne » Johanna Traast (1830-1906)

Persoonlijke gegevens Johanna Traast 

  • Zij is geboren in het jaar 1830 in Diepenveen.
  • Zij is overleden op 14 april 1906 in Olst, zij was toen 76 jaar oud.
    Overleden te Middel.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 mei 2018.

Gezin van Johanna Traast

Zij is getrouwd met Gerrit Jan de Vree.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 23 juli 1868 te Diepenveen, zij was toen 38 jaar oud.


Notities over Johanna Traast

Dochter van Lambertus Johannes Traast en Johanna Everink.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Traast?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1906 lag tussen 5,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Traast

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Traast.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Traast.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Traast (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I39651.php : benaderd 5 februari 2026), "Johanna Traast (1830-1906)".