Parenteel Lavarne » Henrick Muilman (1520-????)

Persoonlijke gegevens Henrick Muilman 


Gezin van Henrick Muilman

Hij is getrouwd met Anna van den Linden.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1550, hij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksjaar aangenomen.

Kind(eren):

  1. Hendrik Muilman  1555-???? 
  2. Anna Muilman  1560-???? 


Notities over Henrick Muilman

Henrick in den Moijl.

De Kleine Muil was er voor de Grote Muil en werd voor deze tijd alleen De Muil genoemd, de benaming "Olde Moyll" is ook toepasselijk en in de pondschatting wordt het erf dan ook "Oldemoyll" genoemd. In 1572 is het huis door de Spanjaarden afgebrand terwijl zij dichtbij het huis in de boomgaard 350 Zutphenezen ophingen die voor de Spanjaarden waren gevlucht toen zij Zutphen veroverden. In het huis zal toen "Henrick in den Moyll" hebben gewoond, die omstreeks 1570 in het Markeboek van Gorssel wordt genoemd.

Bron: www.eesterhoek-gorssel.nl (eigen beheer)

Waarschijnlijk is hij Hendrik Muilman, nummer 4 in de genealogie van Wigbold Muilman, zie https://books.google.nl/books?id=WS2yyJI1-v8C&pg=PA70&lpg=PA70&dq=hendrik+muilman+gorssel&source=bl&ots=RdRMDXLnrP&sig=ACfU3U0zuYaNz-pBI9U--1Q_z0duTV5w6g&hl=nl&sa=X&ved=2ahUKEwj29pn8oKv6AhXjhf0HHQhJDjAQ6AF6BAgeEAM#v=onepage&q=hendrik%20muilman%20gorssel&f=false

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrick Muilman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrick Muilman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrick Muilman

Henrick Muilman
1520-????

1550
Anna Muilman
1560-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Muilman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Muilman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Muilman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Muilman (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I38970.php : benaderd 2 maart 2026), "Henrick Muilman (1520-????)".