Parenteel Lavarne » Aeltjen Francken (1660-????)

Persoonlijke gegevens Aeltjen Francken 


Gezin van Aeltjen Francken

Zij is getrouwd met Jan Eppenhof.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 9 februari 1678 te Wijhe, zij was toen 18 jaar oud.

Ondertrouwd op 09 02 1678 te Deventer, gehuwd op 17-jarige leeftijd op 09 02 1678 te Wijhe met Jan EPPENHOF, 32 jaar oud, gedoopt (NG) op 23 01 1646 te Deventer,

Ondertr. Deventer 9 Febr. l&l8: Johannes Eppenhof,
zoon van Laurens E., en Alida Irancken, d. van w i j l
e n Dierck Fr., beiden wonende B r i n k , a t t . op Wijhe 7 M r t .
Bron: https://www.knggw.nl/wp-content/leeuw/1928-50-217.pdf

Kind(eren):

  1. Henrica Eppenhof  1690-???? 


Notities over Aeltjen Francken

Aeltjen/Aleijda FRANCKEN, gedoopt op 13 03 1660 te Deventer.
Ondertrouwd op 09 02 1678 te Deventer, gehuwd op 17-jarige leeftijd op 09 02 1678 te Wijhe met Jan EPPENHOF, 32 jaar oud, gedoopt (NG) op 23 01 1646 te Deventer, zoon van Laurens EPPENHOF en Egberta ten HAVE.
Bron: E-mail Joke Bakker d.d. 13-02-2018.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeltjen Francken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aeltjen Francken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aeltjen Francken

Aeltien Erics
1570-1625

Aeltjen Francken
1660-????

1678

Jan Eppenhof
1646-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Francken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Francken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Francken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Francken (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I38919.php : benaderd 6 februari 2026), "Aeltjen Francken (1660-????)".