Parenteel Lavarne » Jenneken Harms (1697-1741)

Persoonlijke gegevens Jenneken Harms 

  • Zij is geboren in het jaar 1697.
    Aangenomen.
  • Zij is overleden in het jaar 1741 in Holten, zij was toen 44 jaar oud.
    Overleden tussen 02-01-1729 (doop kind) en 27-08-1741 (hertr.partner)
  • Een kind van Harmen (Derks) Lammerts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 januari 2015.

Gezin van Jenneken Harms

Zij is getrouwd met Teunis Kuiper - Kamerman.

Toestemming voor het huwelijk is 9 augustus 1722 verkregen te Holten.

Ze zijn in de kerk getrouwd in het jaar 1722, zij was toen 25 jaar oud.

Het echtpaar woont eerst in bij de broer van Teunis (Jan Cuper) aan "de Kerkhoff" in het Dorp (1722-1724). Voor 1729 stichten ze een katerstede in het Dorp dat nadien "Kamermans" wordt genoemd. Deze naamgeving is mogelijk ontstaan omdat het echtpaar voordien op 'kamer' woonde ?.Bij de doop van een kind in 1729 wordt Teunis vermeld als vulgo 'kamer Teunis'. Op 29-08-1749 wordt hij geregistreerd als een 'arm man'.

Bron: Oudheidkamer Holten.

Kind(eren):



Notities over Jenneken Harms

Persoon 18174. Dochter van Harmen Derks Lammerts. Zij woont/werkt voor haar huwelijk bij Jacob Dikkers in 't Dorp.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Harms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneken Harms

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Harms

Jenneken Harms
1697-1741

1722

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Harms

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Harms.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Harms.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Harms (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I31107.php : benaderd 13 januari 2026), "Jenneken Harms (1697-1741)".