Parenteel Lavarne » Jenneken Bannink (1901-)

Persoonlijke gegevens Jenneken Bannink 


Gezin van Jenneken Bannink

Zij is getrouwd met Gerrit Eggink.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 22 februari 1924 te Laren, zij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksplaats aangenomen. Het echtpaar woont op Aarsman in Exel.

Kind(eren):

  1. NN Eggink  1925

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jenneken Bannink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jenneken Bannink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jenneken Bannink

Jenneken Bannink
1901-????

1924

Gerrit Eggink
1897-????

NN Eggink
1925-1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 februari 1901 lag tussen 0,9 °C en 2,7 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 22 februari 1924 lag tussen -1,6 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Bertolt Brecht, (Oost-)Duits dichter, (toneel)schrijver en toneelregisseur († 1956)
  • 1900 » Jac. van Hattum, Nederlands schrijver († 1981)
  • 1901 » Cor Kieboom, Nederlands voorzitter van Feyenoord († 1982)
  • 1902 » Walter Brattain, Amerikaans natuurkunde en Nobelprijswinnaar († 1987)
  • 1903 » Matthias Sindelar, Oostenrijks voetballer († 1939)
  • 1905 » William Henry Chick Webb, Amerikaanse Jazz Drummer en Bandleider († 1939)

Over de familienaam Bannink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bannink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bannink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bannink (onder)zoekt.

De publicatie Parenteel Lavarne is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Strookappe, "Parenteel Lavarne", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne/I28980.php : benaderd 23 januari 2026), "Jenneken Bannink (1901-)".