Bron: bijlage E-mail Martin Boschloo d.d. 29-01-2017.
Volgens E-mail Joke Bakker d.d. 09-03-2018 is dat 16-04-1687.
Begraafboek Zutphen
07.05.1753 dito - in de Broederen Kerk gesonken Johanna Brouwers.
Zij is getrouwd met Jan (Gerrits) ten Bosch.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 4 oktober 1706 te Warnsveld, zij was toen 19 jaar oud.
Warnsveld Jan ten Bosch en Johanna Brouwer – 4-10-1706 met attest van Zutpen getrouwd.
Zutphen 10.10.1706 Johannes ten Bosch, j.m. van Gorsel - Johanna Brouwers, j.d. w.a. Met attestatie nae Gorsel.
Magescheid,
Den 8 Januarij 1704, versochten de kintskinderen en erfgenamen van wijlen Claes Alberts ten Bosse en Derckjen Henriks in leven egtel. prothocollatie van derselver Maeggescheitt op den 3 November 1703 ingegaen en ondere teekent, voorts registrature van de toegedeilde erven, goederen en landerijen, als volgt:
Het huis en hof van Ontijdinck in Eschede gelegen met den Huigenkamp en het stuckjen achter den hof is toegedeilt de soon van wijlen Gerrit Claessen ten Bosse, Jan genaemt.
Scholtambt Zutphen ±1745 Jan ten Bosch en Johanna Brouwers ehel. in erfkoop verkocht aan Jenneken Humman wed. van wijlen Peter van Gunster haar erve en goet Ontijdinck Scholtambt Zutphen kerspel Gorssel boerschap Eschede.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Johanna Brouwers | ||||||||||||||||||
1706 | ||||||||||||||||||
Jan (Gerrits) ten Bosch | ||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.