08.01.1747 JANNES, z. van Albert Schutert en Jenneken Herms onder Holten.
Overleden in het pand Huis 308 in de Look = Klein Mettert.
Hij is getrouwd met Jenneken (Vasterts) Landeweert.
Ze zijn in de kerk getrouwd op 23 juni 1793 te Holten, hij was toen 46 jaar oud.
Het echtpaar woont op het erve "Klein Mettert" in de Look. In 1800 bezitten ze aldaar 2 koeien. In periode 1811-1850 is het adres Huis 308. Het echtpaar blijft kinderloos.
Bron: Oudheidkamer Holten.
Persoon 11998. Bouwman van beroep. Hij wordt op 01-01-1775 geregistreerd als lidmaat van de kerk aan "Schuitterts Aalberts" in de Look. RA 28-09-1784: Jannes Schuittert geeft aan dat hij in 't laatst van Augustus van zijn broer Jannes Schuittert aangekogt hadde den halvscheid in de hooimaate Altink slag genaamt onder Holten gelegen voor ƒ200,-.
RA 04-06-1785: Jannes Schuitert geeft aan dat hij van zijn zwager en zuster Zwier Wolters en Jenneken Schuitert in de maand Mey aangekogt heeft den halvscheid van Altink slag gelegen onder Holten in de Vredebroeken tussen Bysters en Menops hooiland voor ƒ300,-
Bron: Oudheidkamer Holten.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jannes (Alberts) Schuitert | ||||||||||||||||||
1793 | ||||||||||||||||||
Jenneken (Vasterts) Landeweert | ||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.