Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Cornelis Waasdorp (1886-1970)

Persoonlijke gegevens Cornelis Waasdorp 


Gezin van Cornelis Waasdorp

Hij is getrouwd met Johanna van der Kooij.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Waasdorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Waasdorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Waasdorp


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Cornelis Waasdorp

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1886 lag rond de 1,0 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • 29 december » Zaligverklaring van 54 Engelse martelaren, onder wie John Fisher en Thomas More.
  • De temperatuur op 21 november 1970 lag tussen 1,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 6,5 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » De Japanse keizer Hirohito opent de wereldtentoonstelling in Osaka.
    • 11 april » Lancering van Apollo 13, de bemande ruimtevlucht naar de maan, zonder maanlanding vanwege een technisch probleem na de lancering ("Houston, we have a problem").
    • 31 augustus » Een groep Zuid-Molukkers bestormt de Indonesische ambassade in Wassenaar.
    • 11 november » Zendschip MV King David van Capital Radio strandt op de kust bij Noordwijk.
    • 16 december » Het Russische ruimteschip Venera is het eerste ruimteschip dat afdaalt in de atmosfeer van Venus.
    • 17 december » De rechtszaak betreffende het bloedbad van Mỹ Lai begint.

Over de familienaam Waasdorp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Waasdorp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Waasdorp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Waasdorp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I95292.php : benaderd 23 oktober 2026), "Cornelis Waasdorp (1886-1970)".