Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johanna Jacoba de Bolster (1917-)

Persoonlijke gegevens Johanna Jacoba de Bolster 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Johanna Jacoba de Bolster

Zij is getrouwd met Jacobus Hockx.

Zij zijn getrouwd op 5 juni 1935 te Leiden, zij was toen 18 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Jacoba de Bolster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Jacoba de Bolster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Jacoba de Bolster

Johanna Jacoba de Bolster
1917-????

1935

Jacobus Hockx
1913-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Jacoba de Bolster

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juni 1935 lag tussen 10,2 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's

Over de familienaam De Bolster


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I8980.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Jacoba de Bolster (1917-)".