Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jan Tegelaar (1902-)

Persoonlijke gegevens Jan Tegelaar 


Gezin van Jan Tegelaar

(1) Hij is getrouwd met Petronelia van der Kaaij.

Zij zijn getrouwd op 28 oktober 1925 te Leiden, hij was toen 22 jaar oud.

Bruidegom erkent het kind Jan van der Kaaij, geb. te Leiden, d.d. 8 november 1924

Kind(eren):

  1. Jan Tegelaar  1924-


(2) Hij is getrouwd met Jacoba van der Laan.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1939 te Leiden, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Tegelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Tegelaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Tegelaar

Jan Tegelaar
1902-????

(1) 1925
(2) 1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan Tegelaar

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 november 1902 lag tussen 4,4 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 2 april » Dimitri Spijagin (Russisch minister van Binnenlandse Zaken wordt in Mariinskipaleis vermoordt door een terrorist)
    • 19 april » De pogrom van Chisinau.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 10 maart 1939 lag tussen 0,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
    • 18 juli » Opening van het Hallenstadion in Zürich.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
    • 15 december » Première van Gone with the Wind in Atlanta (Georgia).
    • 22 december » Het Reichssicherheitshauptamt (RSHA) wordt opgericht door Heinrich Himmler.

Over de familienaam Tegelaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tegelaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tegelaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tegelaar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I87061.php : benaderd 7 januari 2026), "Jan Tegelaar (1902-)".