Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johannes Jacobus de Boer (1861-1935)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus de Boer 


Gezin van Johannes Jacobus de Boer

(1) Hij is getrouwd met Lena de Boer.

Zij zijn getrouwd op 27 september 1882 te Leiden, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gerrit de Boer  1882-1959 
  2. Pietertje de Boer  1888-1953 
  3. Lena de Boer  1893-????
  4. NN de Boer  1895
  5. Koos de Boer  1896-????
  6. Jansje de Boer  1899-1965 
  7. NN de Boer  1901


(2) Hij is getrouwd met Geertrui Dionet.

Zij zijn getrouwd op 17 september 1919 te Leiden, hij was toen 58 jaar oud.Bron 1


Notities over Johannes Jacobus de Boer

Inschrijvingsregister Nationale Militie 1882
Loteling
Johannes Jacobus de Boer geboren 15-08-1861 te Leiden , wonende te Leiden
Diversen: Beroep bij huwelijk: schipper
Bijzonderheden:
Advies mc + vrijgesteld: vrijgesteld; broederdienst

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus de Boer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus de Boer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus de Boer

Johannes Jacobus de Boer
1861-1935

(1) 1882

Lena de Boer
1859-1916

Lena de Boer
1893-????
NN de Boer
1895-1895
Koos de Boer
1896-????
NN de Boer
1901-1901
(2) 1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johannes Jacobus de Boer

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijken 1919. Authentiek afschrift., archiefnummer 516, Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, 1816-1928, inventarisnummer 4915, aktenummer 340 Gemeente: Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 augustus 1861 lag rond de 25,3 °C. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Jefferson Davis legt de eed af als president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 21 juli » Eerste Slag bij Bull Run. Eerste grote veldslag van de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende overwinning voor de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
  • De temperatuur op 17 september 1919 lag tussen 5,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 13,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 28 september » Nederland krijgt algemeen kiesrecht (m/v) door inwerkingtreding van de initiatiefwet-Marchant ("de Wet-Jacobs")
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
  • De temperatuur op 12 april 1935 lag tussen 1,5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.

Over de familienaam De Boer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Boer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Boer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Boer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I8501.php : benaderd 2 oktober 2026), "Johannes Jacobus de Boer (1861-1935)".