Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johannes Wilhelmus Spekking (1881-1937)

Persoonlijke gegevens Johannes Wilhelmus Spekking 


Gezin van Johannes Wilhelmus Spekking

Hij is getrouwd met Maartje van Rijswijk.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1920 te Apeldoorn, hij was toen 39 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Wilhelmus Spekking?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Wilhelmus Spekking

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Wilhelmus Spekking

Johannes Wilhelmus Spekking
1881-1937

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1920 lag tussen 9,2 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
  • De temperatuur op 11 december 1937 lag tussen -1,7 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 5,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.

Over de familienaam Spekking

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spekking.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spekking.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spekking (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I84026.php : benaderd 31 december 2025), "Johannes Wilhelmus Spekking (1881-1937)".