Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Pieter Willem Frederik Sierat (1932-2006)

Persoonlijke gegevens Pieter Willem Frederik Sierat 


Gezin van Pieter Willem Frederik Sierat

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 2 september 1955 te Leiden, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Willem Frederik Sierat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Willem Frederik Sierat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Willem Frederik Sierat

Pieter Sierat
1873-1957
Arij Rietkerk
1885-1942
Maria Verver
1885-1956

Pieter Willem Frederik Sierat
1932-2006

1955
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Pieter Willem Frederik Sierat

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 augustus 1932 lag tussen 17,7 °C en 31,3 °C en was gemiddeld 24,0 °C. Er was 9,1 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
    • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
  • De temperatuur op 2 september 1955 lag tussen 15,8 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Openingsceremonie van de tweede Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
    • 18 april » De term derde wereld wordt voor het eerst gebruikt door de Indonesische president Soekarno tijdens een speech.
    • 21 juni » Het eerste Nijntjeboekje komt uit.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 17 juli » Het allereerste Disneypark ter wereld, het Disneyland Park te Anaheim, wordt geopend.
    • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
  • De temperatuur op 10 mei 2006 lag tussen 9,8 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Wielrenner Floyd Landis wint de eerste editie van de Ronde van Californië.
    • 21 maart » De sociaalnetwerksite Twitter wordt opgericht.
    • 26 mei » Paus Benedictus XVI bezoekt in Polen het heiligdom van de Zwarte madonna van Częstochowa in het Jasna Góra-klooster.
    • 4 juni » Overbrenging van de reliekschrijn met het stoffelijk overschot van de monnik en mysticus Thomas a Kempis (ca. 1380-1471) van de buiten gebruik gestelde Michaelkerk naar de Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw-ten-Hemelopneming in Zwolle.
    • 11 juni » Opening van Toyota Park, een voetbalstadion met 20.000 zitplaatsen in Bridgeview, Illinois.
    • 30 juni » De dag vóór de Ronde van Frankrijk 2006 krijgen 9 wielrenners, waaronder favorieten zoals Jan Ullrich en Ivan Basso een startverbod wegens vermeend dopinggebruik. Het Astana - Würth Team kan uiteindelijk niet starten omdat vijf van de negen renners geweerd zijn en de ploeg dus niet aan het vereiste minimum van zes renners raakt.

Over de familienaam Sierat

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sierat.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sierat.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sierat (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I80701.php : benaderd 28 december 2025), "Pieter Willem Frederik Sierat (1932-2006)".