Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Piet Selier (1911-1950)

Persoonlijke gegevens Piet Selier 


Gezin van Piet Selier

Hij is getrouwd met Wilhelmina Beekman.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1941 te Leiden, hij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Piet Selier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Piet Selier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Piet Selier


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Piet Selier

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1941, archiefnummer 1005, Archief van de ambtenaar van de Burgerlijke Stand van Leiden, 1929-1993, inventarisnummer 71, aktenummer 384 Gemeente Leiden

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1911 lag tussen 4,8 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
    • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
  • De temperatuur op 13 augustus 1941 lag tussen 10,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 10,6 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Roy Plunkett maakt – middels een octrooi-aanvraag – zijn uitvinding van het teflon wereldkundig.
    • 4 maart » Groot-Brittannië start in de Tweede Wereldoorlog Operatie Claymore, een invasie van de Noorse eilandengroep Lofoten.
    • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
    • 27 april » Oprichting van het Sloveens Bevrijdingsfront in Ljubljana.
    • 25 november » De U-boot U 331 vernietigt het Britse slagschip HMS Barham met drie torpedo's in de Middellandse Zee.
    • 28 november » Eerste van de vier historische ontmoetingen tussen de Mufti van Jeruzalem, Amin al-Hoesseini en Adolf Hitler.
  • De temperatuur op 27 juli 1950 lag tussen 10,5 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 13,4 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 5 mei » Kroning van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand.
    • 26 juni » Oprichting van de Franse voetbalclub Stade Brestois.
    • 4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
    • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
    • 3 november » Argentinië wint het eerste wereldkampioenschap basketbal.

Over de familienaam Selier

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Selier.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Selier.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Selier (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I80177.php : benaderd 17 oktober 2026), "Piet Selier (1911-1950)".