Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Matthijs Blansjaar (1906-1987)

Persoonlijke gegevens Matthijs Blansjaar 


Gezin van Matthijs Blansjaar

(1) Hij is getrouwd met Willempje Beekhuizen.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Johanna Geertruida Monfils.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1930 te Leiden, hij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matthijs Blansjaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Matthijs Blansjaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Matthijs Blansjaar

Matthijs Blansjaar
1906-1987

(1) 
(2) 1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Matthijs Blansjaar

Bronnen

  1. Historische Kranten, Erfgoed Leiden en Omstreken Leidsch Dagblad | 1987 | 14 augustus 1987 | pagina 4

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 april 1906 lag tussen 5,0 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 2 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo La Coruña.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 12 november 1930 lag tussen 2,5 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Mahatma Gandhi start een burgerlijke ongehoorzaamheidsactie in India.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
    • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
  • De temperatuur op 13 augustus 1987 lag tussen 13,2 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 13,7 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Hana Mandlíková wint de Australian Open. In de finale in Melbourne verslaat de Tsjechische tennisster de Amerikaanse titelverdedigster Martina Navrátilová met 7-5 en 7-6.
    • 6 maart » De veerboot Herald of Free Enterprise, kapseist, net nadat hij de haven van Brugge verliet, op weg naar zijn thuishaven. Van de 539 reizigers aan boord vinden er 139 de dood door verdrinking.
    • 13 mei » AFC Ajax wint de Europa Cup II door in de finale te winnen van Lokomotiv Leipzig met 1-0, door een doelpunt van Marco van Basten.
    • 23 augustus » FC Utrecht lijdt de tot dan toe grootste nederlaag uit het bestaan: de ploeg van trainer Han Berger verliest in Eindhoven met 9-0 van PSV, onder meer door drie goals van Wim Kieft.
    • 13 september » In Londen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door gastland Engeland in de finale na strafballen te verslaan.
    • 1 december » NASA maakt de namen bekend van vier bedrijven die contracten krijgen voor het meebouwen aan het internationale ruimtestation ISS. Gekozen zijn: Boeing Aerospace, de Astro-Space-divisie van General Electric, McDonnell Douglas, en de Rocketdyne-divisie van Rockwell.
  • De temperatuur op 17 augustus 1987 lag tussen 12,6 °C en 27,0 °C en was gemiddeld 20,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (28%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » De veerboot Herald of Free Enterprise, kapseist, net nadat hij de haven van Brugge verliet, op weg naar zijn thuishaven. Van de 539 reizigers aan boord vinden er 139 de dood door verdrinking.
    • 21 maart » Ruud Gullit verlaat PSV en gaat naar AC Milan voor 17 miljoen gulden.
    • 29 maart » Zaligverklaring van Marcelo Spínola y Maestre (1835-1906), Spaans kardinaal-aartsbisschop van Sevilla, door Paus Johannes Paulus II
    • 22 mei » Gastland Nieuw-Zeeland opent het eerste officiële wereldkampioenschap rugby met een 70-6 overwinning op Italië in het Eden Park-stadion in Auckland.
    • 3 september » Legermajoor Pierre Buyoya pleegt een staatsgreep in Burundi en zet president Jean Baptiste Bagaza af.
    • 11 oktober » De West-Duitse politicus Uwe Barschel wordt dood aangetroffen in een hotelkamer in Genève.

Over de familienaam Blansjaar


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I7489.php : benaderd 5 oktober 2026), "Matthijs Blansjaar (1906-1987)".