Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Margaretha de la Rie (1883-1966)

Persoonlijke gegevens Margaretha de la Rie 


Gezin van Margaretha de la Rie

Zij is getrouwd met Hermanus Borgerding.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1907 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha de la Rie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margaretha de la Rie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margaretha de la Rie

Jansje de Vos
1822-1897

Margaretha de la Rie
1883-1966

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Margaretha de la Rie

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 mei 1883 lag rond de 10,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 66%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 12 augustus » De laatste levende Quagga (een zebra-soort) sterft in dierentuin Artis
    • 27 augustus » Uitbarsting van de Krakatau, met een vloedgolf tot gevolg.
    • 4 oktober » De Oriënt-Express rijdt voor het eerst.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 13 mei 1907 lag tussen 11,7 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 11 september 1966 lag tussen 10,3 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Lota Schwager na een fusie tussen Minas Lota en Federico Schwager.
    • 21 juni » Oprichting van drie Rooms-katholieke kerkprovincies in Oceanië: Suva in Fiji, Cookeilanden, Kiribati en Samoa, Papeete in Frans-Polynesië, en Nouméa in Nieuw-Caledonië, Vanuatu en Wallis en Futuna.
    • 14 juli » Richard Speck vermoordt acht verpleegsters in Chicago.
    • 6 september » In Kaapstad wordt de Zuid-Afrikaanse architect van de Apartheid, premier Hendrik Verwoerd, vermoord door Dimitri Tsafendas in een steekpartij tijdens een parlementaire bijeenkomst.
    • 2 oktober » Opening van het Estadio Vicente Calderón in Madrid, de voormalig thuishaven van de Spaanse voetbalclub Atlético Madrid.
    • 14 oktober » De Nederlandse politieke partij D66 wordt opgericht.

Over de familienaam De la Rie


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I74545.php : benaderd 15 oktober 2026), "Margaretha de la Rie (1883-1966)".