Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Jan Paauw (1877-1965)

Persoonlijke gegevens Jan Paauw 


Gezin van Jan Paauw

Hij is getrouwd met Janna Krol.

Zij zijn getrouwd op 8 april 1897 te Leiden, hij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacoba Paauw  1899-????
  2. Arendje Paauw  1901-
  3. Jan Paauw  1904-1989 
  4. Dirk Paauw  1906-1962
  5. Gerritje Paauw  1908-1908
  6. Arend Paauw  1909-1973 
  7. Betje Paauw  1911-1929
  8. Nicolaas Paauw  1917- 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Paauw?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Paauw

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Paauw

Klaas Paauw
1800-1866
Jan Paauw
1829-1893

Jan Paauw
1877-1965

1897

Janna Krol
1880-1964

Jacoba Paauw
1899-????
Arendje Paauw
1901-????
Jan Paauw
1904-1989
Dirk Paauw
1906-1962
Arend Paauw
1909-1973
Betje Paauw
1911-1929

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Jan Paauw

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1877 lag rond de 14,7 °C. Er was 15 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 4 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e president van de Verenigde Staten
    • 10 mei » Roemenië verklaart zichzelf onafhankelijk van Turkije, dit wordt op 26 maart 1881 doorgevoerd na het einde van de Roemeense burgeroorlog.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 18 augustus » De Amerikaanse astronoom Asaph Hall ontdekt de manen van Mars. Hij noemt ze Phobos en Deimos.
    • 21 november » Thomas Edison vindt de fonograaf uit.
  • De temperatuur op 8 april 1897 lag rond de 5,6 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 12 maart 1965 lag tussen -0,4 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
  • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koningin Juliana opent de Van Brienenoordbrug over de Nieuwe Maas.
    • 12 juni » The Beatles ontvangen een lintje van de Britse vorstin.
    • 26 november » Frankrijk lanceert een Diamant-A raket met een Asterix-1 kunstmaan aan boord, en wordt zo het derde land dat de ruimte verovert.
    • 4 december » Lancering van de bemande Gemini 7.
    • 15 december » Lancering van de bemande Gemini 6A. Gemini 6A heeft een rendez-vous met Gemini 7, de eerste in de geschiedenis.
    • 21 december » Internationaal Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van rassendiscriminatie wordt aangenomen.

Over de familienaam Paauw

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Paauw.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Paauw.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Paauw (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I67238.php : benaderd 13 oktober 2026), "Jan Paauw (1877-1965)".