Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Catharina Wilhelmina Ouwerkerk (1908-)

Persoonlijke gegevens Catharina Wilhelmina Ouwerkerk 


Gezin van Catharina Wilhelmina Ouwerkerk

Zij is getrouwd met Godefridus Ramak.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1931 te Rotterdam, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Wilhelmina Ouwerkerk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Wilhelmina Ouwerkerk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Wilhelmina Ouwerkerk

Catharina Wilhelmina Ouwerkerk
1908-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Catharina Wilhelmina Ouwerkerk

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1908 lag tussen 3,5 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 13 mei 1931 lag tussen 10,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 26 april » Bisschopswijding van Leo Kierkels, Nederlands apostolisch delegaat in Brits-Indië, door kardinaal Willem Marinus van Rossum.
    • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 4 december » Maximiliano Hernández Martínez pleegt een staatsgreep in El Salvador.

Over de familienaam Ouwerkerk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I66106.php : benaderd 21 oktober 2026), "Catharina Wilhelmina Ouwerkerk (1908-)".