Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Marie Jacoba Oudshoorn (1907-)

Persoonlijke gegevens Marie Jacoba Oudshoorn 


Gezin van Marie Jacoba Oudshoorn

Zij is getrouwd met Jacobus Dirk van Roijen.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1930 te Leiden, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Jacoba Oudshoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marie Jacoba Oudshoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marie Jacoba Oudshoorn

Marie Jacoba Oudshoorn
1907-????

1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Marie Jacoba Oudshoorn

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 mei 1907 lag tussen 11,7 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 6,9 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
  • De temperatuur op 24 december 1930 lag tussen -2,6 °C en 1,3 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 4,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
    • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
    • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
    • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.

Over de familienaam Oudshoorn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I65848.php : benaderd 3 oktober 2026), "Marie Jacoba Oudshoorn (1907-)".