11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
Trouwdag 21 juli 1930
De temperatuur op 21 juli 1930 lag tussen 10,6 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I61296.php : benaderd 20 oktober 2026), "Rijkje Alida Catharina Musegaas (1903-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.