Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Johannes MIOG (1864-1930)

Persoonlijke gegevens Johannes MIOG 


Gezin van Johannes MIOG

(1) Hij is getrouwd met Helena Maartje van Dissel.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1885 te Leiden, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Wilhelmina MIOG  1890-????
  2. Maria MIOG  1894-????
  3. Helena MIOG  1896-????
  4. Jeanette MIOG  1898-????
  5. Johannes MIOG  1900-
  6. Jacobus MIOG  1902-


(2) Hij is getrouwd met Christina Leeuwerink.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1904 te 's-Gravenhage, hij was toen 40 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes MIOG?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes MIOG

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes MIOG

Isaak MIOCH
1788-1847

Johannes MIOG
1864-1930

(1) 1885
Maria MIOG
1894-????
Helena MIOG
1896-????
Jeanette MIOG
1898-????
Johannes MIOG
1900-????
Jacobus MIOG
1902-????
(2) 1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johannes MIOG

Bronnen

  1. Erfgoed Leiden eo: Huwelijksakten 1885, archiefnummer 0516, Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), inventarisnummer 4881, aktenummer 279 Gemeente: Leiden

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1864 lag rond de 11,1 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
  • De temperatuur op 12 oktober 1904 lag tussen 1,5 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 9 februari » Frankrijk en Groot-Brittannië sluiten de Entente cordiale.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 14 maart » Isabella Richaards, Surinaams politica († 1985)
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
  • De temperatuur op 6 februari 1930 lag tussen -0,7 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De Mickey Mousestrip wordt voor het eerst uitgebracht.
    • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
    • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.
    • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.

Over de familienaam MIOG

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MIOG.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MIOG.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MIOG (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I59763.php : benaderd 14 februari 2026), "Johannes MIOG (1864-1930)".