Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink » Hendrik Marks (1899-????)

Persoonlijke gegevens Hendrik Marks 


Gezin van Hendrik Marks

Hij is getrouwd met Maria Brouwer.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1924 te Leiden, hij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Marks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Marks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Marks

Gerrit Marks
1839-1915
David Laman
1828-1905
Hendrik Marks
1867-1944

Hendrik Marks
1899-????

1924

Maria Brouwer
1899-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Hendrik Marks

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 februari 1899 lag rond de -1,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Einde van de Spaanse overheersing in Cuba.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 3 mei » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Ferencvárosi TC.
    • 21 juli » Begin van de Newsboy's strike, New York
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
  • De temperatuur op 28 april 1924 lag tussen 7,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Paul Huf, Nederlands fotograaf († 2002)
    • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 28 september » Eerste vlucht rond de wereld, door twee vliegtuigen van het Amerikaanse leger.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.

Over de familienaam Marks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marks (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R.A.Hemerik, "Parenteel Hemerik-Broekhuizen-Huner-Koper-Barink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik/I57241.php : benaderd 14 oktober 2026), "Hendrik Marks (1899-????)".